Menu
نکات مهم در خرید دریل

مهمترین نکات در خرید دریل:

در استفاده و خرید هر ابزاری باید به دقت فهمید که نیاز ما را کدام ابزار به طور احسنت بر آورده خواهد کرد.به طور مثال برای باز کردن مهره از آچار مخصوص آن مهره استفاده می شود اما شاید این مهره با انبردست هم باز شود که به مرور زمان به دلیل ساییدگی مهره عمر آن مهره کم خواهد شد.در حقیقت ما برای هر کاری از ابزار مخصوص همان کار باید استفاده کنیم.

انواع دریل ماکیتا نسبت به استفاده آن:

دریل ماکیتا نسبت به کاربرد سوراخ کاری فلز و چوب،اندازه سه نظام و عملیات لازم کاربرد های خاصی دارند که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

دریل چکشی ماکیتا(دریل بتن کن ماکیتا):

این دریل ها معمولا در دو حالت دریل معمولی و حالتی چکشی کاربرد دارن.به این دلیل به این دریل ها دریل چکشی می گویند که در حین سوراخ کاری عمل ضربه زدن را نیز اجام میدهد که باعث می شود اجسام سخت و ترد را به راحتی سوراخ کند.از حالت چکشی این دریل ها در سوراخ کاری دیوار و بتن استفاده می شود.

دریل بادی ماکیتا:

این دریل ها به جای اینکه مستقیما از جریان الکتریسیته استفاده کنند از فشار باد که از منبعی مانند کمپروسور تامیین می شود استفاده می کنند.به دلیل گرم شدن موتور برقی دریل های معمولی ، از این دریل ها در کارهای سری و جهایی که از دریل به طور مستمر می شود ،استفاده می کنند.

دریل پیچ گوشتی ماکیتا:

همان طور که از اسم این دریل پیدا است از آن در بستن پیچها و انواع آنها استفاده می شود.سیستم این نوع دریل ها به گو نه ای است که به راحتی می توان با آنها در بستن پیچها استفاده کرد.

دریل شارژی ماکیتا:

این دریل ها برای کار های سبک و معمولی کار برد دارن و به دلیل استفاده از باطری در آنها به دریل های بدون سیم ماکیتا نیز شهرت دارند.

دریل های سیمی ماکیتا:

از این دریل ها در کارهای سنگین و کارهای مداوم که نیاز به شارژ کردن مداوم باطری  در دریل شارژی است استفاده می کنند. بعد از مطالعه این مطالی شما می توانید نسبت به نیازی که از دریل دارید مناسب ترین آن را انتخاب نمایید. شما می توانید جهت خرید و سفارش انواع محصولات ماکیتا با تیم فنی چوب ابزار تماس حاصل فرمایید.    
اشتراک گذاشتن این نوشته
نویسنده : چوب ابزار
0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.