Menu
ماکیتا دریل

دریل ماکیتا:

دریل ماکیتا در انواع مختلف چکشی(گیر بکسی)،ساده،دو دور،شارژی،همزن و.... این دریل به دلیل کارایی خوب و عمر زیاد آن در بین کسانی که آشنایی خوبی با ابزار آلات دارند جایگاه ویژه ای دارد. ماکیتا در سال 1915 کار خود را آغاز کرده است و از آن زمان تا حال ابزار آلات مختلفی را در زمینه صنعت چوب به بازار ارائه کرده است. همچنین ماکیتا تولید اولین دریل شارژی و رنده برقی را نیز به خود اختصاص داده است.ماکیتا که مقر اصلی آن در ژاپن قرار دارد امروزه توانسته در کل دنیا به همه گیر شود.علت آن نیز عمر زیاد محصولاتی که بازار ارزه می کند می باشد.

دریل شارژی ماکیتا:

این محصول به دلیل داشتن کلاج برای بستن انواع پیچ مفید است.همچنین دریل شارژی ماکیتا دو سرعته نیز می باشد.به دلیل راست گرد و چپ گرد بودن این محصول میتوان در همه حالت از آنها استفاده کرد.

دریل چکشی ماکیتا:

این دریل به مجهز به کلاچ ایمنی می باشد که کار با آن را ایمن می کند.این دریل نیز در دو جهت کارایی دارد.همچنین دریل چکشی ماکیتا دارای کنترل سرعت چرخش نیز می باشد. ماکیتا در کل از سال 1915 محصولات زیادی را در صنعت تولید ابزار به بازار عرضه کرده است که بیشتر آنها مورد استقبال صنعت گران و پیشکسوتان این صنعت قرار گرفته است. چوب ابزار با ارائه انواع محصولات ماکیتا و انواع محصولات و ابزار آلات در صنعت می تواند مشاور خوبی در خرید شما از این محصولات باشد.
اشتراک گذاشتن این نوشته
نویسنده : چوب ابزار
1 دیدگاه
  1. […] زیر چند مورد از نکات مهم در استفاده از دریل ماکیتا را بررسی […]

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.